Oferta


Inne


O F E R T A S P E C J A L N A

Kolonie letnie nad morzem – lato 2017 - Darłówko

AKTYWNE WAKACJE”

 

w Zespole Ośrodków Wczasowo-Rehabilitacyjnych “Piramida” znajdujących się w odległości 200 m od morza. OWR “PIRAMIDA” składa się z pięciu budynków z pokojami o zróżnicowanym standardzie. W ośrodku znajduje się nowoczesny blok żywieniowy, świetlica z odbiornikami TV i video, sale gier, sale do zabaw i dyskotek, pracownia internetowa, kino DVD. Na terenie ośrodka są: basen kąpielowy kryty z podgrzewaną wodą, ściana wspinaczkowa, kort tenisowy, siłownia, boisko do gier, plac zabaw na rozległym, zielonym terenie.

W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajduje się całoroczny Park Wodny z basenami, zjeżdżalniami, ślizgawkami, rwącą rzeką, jacuzzi i kręgielnią.

 

Oferujemy dwutygodniowe kolonie w OW-R Piramida II

z programem : - sportowym

- turystycznym

Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny „Piramida II” można obejrzeć na stronie: www.all-tourist.pl

 

Koszt pobytu wynosi : 1490 zł

 

Termin: wyjazd 04.07 – powrót 18.07.2017

 

W cenie pobytu zapewniamy:

 

PROGRAM SPORTOWY: pływanie w basenie i morzu; gry zespołowe: piłka nożna, siatkówka, koszykówka; zajęcia na korcie tenisowym i ściance wspinaczkowej, zajęcia na siłowni, zajęcia fitness, nordic walking, gimnastyka korekcyjna, spartakiada kolonijna, tenis stołowy i gry świetlicowe

 

PROGRAM TURYSTYCZNY: całodzienna wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego; rejs statkiem, zwiedzanie latarni morskiej, wycieczki piesze po okolicy, ognisko z pieczeniem kiełbasek,

 

PROGRAM KULTURALNY: neptunalia, zabawy i konkursy kolonijne, dyskoteki, projekcje filmów DVD, zabawy karaoke.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymają zdjęcia pamiątkowe.

Wymagany ekwipunek: aktualna legitymacja szkolna, dres i obuwie sportowe, koszulka i spodenki, strój kąpielowy, kurtka przeciwdeszczowa, ciepła bluza, nakrycie głowy, krem ochronny z filtrem UV.

Mile widziane: okulary do pływania, klapki, mały plecak, okulary słoneczne

 

Dodatkowe informacje można uzyskać : Liczba miejsc ograniczona

32 2649352, 784 671819 - Biuro turystyczne

601 888 624 - Kierownik koloni