• 76-153 Darłowo, ul. Północna 9
  • 94 314 29 79

Wczasy dla seniorów


POBYTY ZDROWOTNE 2018 DLA AKTYWNEGO SENIORA 50+ NAD POLSKIM MORZEM

Ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny PIRAMIDA I zlokalizowany jest w odległości ok. 200 m od morza.

W ośrodku znajduje się nowoczesny blok żywieniowy, świetlice z odbiornikami TV i DVD, sala gier, sale do zabaw i dyskotek, kawiarenka internetowa, fitness club, sale telewizyjne, baza do zabiegów rehabilitacyjnych, sale szkoleniowe. Ośrodek PIRAMIDA I jest w całości przystosowany do przyjmowania osób na wózkach inwalidzkich. Na terenie ośrodka znajdują się boiska do gier i zabaw, basen kąpielowy kryty, ściana wspinaczkowa, parking.

Atrakcje Darłówka:

W bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka znajduje się całoroczny Park Wodny ze zjeżdżalniami, rwącą rzeką, sauną, jacuzzi i kręgielnią. Ośrodek organizuje wycieczki autokarowe do ciekawych miejsc regionu (szczegóły na naszej stronie internetowej).

Darłówko – to atrakcyjna miejscowość nadmorska niedaleko Koszalina położona w czystej ekologicznie okolicy. Posiada doskonały mikroklimat; dużo lasów iglastych, czyste, żywiczne powietrze. Walory klimatyczne Darłówka, a szczególnie duża zawartość jodu w morskim powietrzu jest zalecana przez lekarzy dla osób z terenów skażonych ekologicznie.

Pobyt 7- dniowy zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie, korzystanie z basenu kąpielowego, gimnastykę na plaży, codzienny Nordic Walking, 1 x wieczorek karaoke (2 x w przypadku pobytu powyżej 10 dni), kino DVD,
1 x wieczorek taneczny, 1 x grill na powietrzu i muzyką elektro, 1 x biesiada, pakiet zabiegów (1 zabieg dziennie w dni robocze) w tym: gimnastyka przyrządowa, inhalacje, gimnastyka w basenie, fotel i mata masująca, lampy (bioptron, solux), wirówki kończyn górnych i dolnych.

* Pakiet Lux zawiera – 18 zabiegów w turnusie (w tym okłady fango, krioterapia i masaż częściowy klasyczny), bezpłatne korzystanie z rowerów.

Ceny w terminach od 31.03 do 04.05 i 20.10 do 30.11 :
– 75 zł osobodzień w pakiecie z 1 zabiegiem w dni robocze

Ceny w terminach od 05.05 do 01.06 i 22.09 do 30.11 :
– 80 zł osobodzień w pakiecie z 1 zabiegiem w dni robocze

Ceny dla dzieci towarzyszących uczestnikom stosowane tylko przy 2 osobach dorosłych w pokoju.

– dziecko do lat 3 bez świadczeń – bezpłatnie
– dziecko do lat 10 z oddzielnym łóżkiem i z ½ wyż. – 75% pełnej odpłatności
– dziecko do lat 6 bez oddzielnego łóżka i z ½ wyż. – 50% pełnej odpłatności

Dla grup zorganizowanych (powyżej 25 osób) pobyt jednej osoby gratis

Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 250 zł od osoby. Turnusy rozpoczynają się śniadaniem w pierwszym dniu i kończą kolacją w ostatnim dniu.

Zapytaj o dostępne terminy