• 76-153 Darłowo, ul. Północna 9
  • 94 314 29 79

WCZASY REHABILITACYJNE NAD MORZEM


TURNUSY WCZASOWE 2018 Z PROGRAMEM ZDROWOTNYM

Ośrodek wczasowy PIRAMIDA I zlokalizowany jest w odległości ok. 200 m od morza.

W ośrodku znajduje się nowoczesny blok żywieniowy, świetlice z odbiornikami TV i DVD, sala gier, sale do zabaw i dyskotek, kawiarenka internetowa, Wi-Fi, fitness club, sale telewizyjne, baza do zabiegów rehabilitacyjnych.

Na terenie ośrodka znajdują się boiska do gier i zabaw, basen kąpielowy kryty, ściana wspinaczkowa, parking.

Atrakcje Darłówka:

  • W bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka znajduje się całoroczny Park Wodny ze zjeżdżalniami, rwącą rzeką, sauną, jacuzzi i kręgielnią.
  • Z terminalu portowego w Darłówku są rejsy statkiem na wyspę Bornholm.
  • Ośrodek organizuje wycieczki autokarowe do ciekawych miejsc regionu.

Darłówko – to atrakcyjna miejscowość nadmorska niedaleko Koszalina położona w czystej ekologicznie okolicy. Posiada doskonały mikroklimat; dużo lasów iglastych, czyste, żywiczne powietrze.

Walory klimatyczne Darłówka, a szczególnie duża zawartość jodu w morskim powietrzu jest zalecana przez lekarzy dla osób z terenów skażonych ekologicznie.

7-DNIOWE WCZASY REHABILITACYJNE


Upust 50 zł – (zgłoszony w momencie rezerwacji) przy wpłacie zadatku 250 zł. na minimum 2 miesiące przed terminem turnusu.

Zniżki dla dzieci (stosowane w przypadku 2 osób dorosłych w pokoju):

  • Dziecko do lat 10 z oddzielnym łóżkiem i ½ wyżywienia i 1 zabiegiem dziennie przez 5 dni – 75% ceny skierowania dla osoby dorosłej.
  • Dziecko do 6 lat bez oddzielnego łóżka i z ½ wyżywienia i 1 zabiegiem dziennie przez 5 dni – 50 % ceny skierowania dla osoby dorosłej.
  • Dzieci do lat 3 bez świadczeń – bezpłatnie.

Cena zawiera: zakwaterowanie w pokoju z łazienką (w pokoju m.in. TV, lodówka, ręczniki), wyżywienie, wieczorek taneczny, biesiada z muzyką elektro, program zdrowotny (konsultacja fizjoterapeutyczna + 5 zabiegów do wyboru z listy: inhalacje, fotele masujące, bioptron, solux, ultradźwięki, laser, magnetostymulacja), wejście do sauny, korzystanie z basenu kąpielowego i boisk rekreacyjnych.

Uwaga: możliwość wykupienia zabiegów kosmetycznych.

Na wczasy można zabrać psa za odpłatnością 150 zł.

14-DNIOWE WCZASY REHABILITACYJNE


Upust 100 zł – (zgłoszony w momencie rezerwacji) przy wpłacie zadatku 500 zł. na minimum 2 miesiące przed terminem turnusu.

Zniżki dla dzieci (stosowane w przypadku 2 osób dorosłych w pokoju):

  • Dziecko do lat 10 z oddzielnym łóżkiem i ½ wyżywienia i 1 zabiegiem dziennie przez 9 dni – 75% ceny skierowania dla osoby dorosłej.
  • Dziecko do 6 lat bez oddzielnego łóżka i z ½ wyżywienia i 1 zabiegiem dziennie przez 9 dni – 50 % ceny skierowania dla osoby dorosłej.
  • Dzieci do lat 3 bez świadczeń – bezpłatnie.

Cena zawiera: zakwaterowanie w pokoju z łazienką (w pokoju m.in. TV, lodówka, ręczniki), wyżywienie, całodniowa wycieczka autokarowa, wieczorek taneczny, grill z kolacją na powietrzu, biesiada z muzyką elektro, program zdrowotny (konsultacja fizjoterapeutyczna + 9 zabiegów do wyboru z listy: inhalacje, fotele masujące, bioptron, solux, oraz 1 zabieg do wyboru z listy: fango, hydromasaż, masaż klasyczny), 2 wejścia do sauny, korzystanie z basenu kąpielowego z hydromasażem i boisk rekreacyjnych.

Uwaga: możliwość wykupienia zabiegów kosmetycznych.

Na wczasy można zabrać psa za odpłatnością 300 zł.

Zapytaj o dostępne terminy