• 76-153 Darłowo, ul. Północna 9
  • 94 314 29 79

"ALL-TOURIST"


BIURO OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO

​BIURO OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO „ALL-TOURIST” z siedzibą w Dąbrowie Górniczej jest agentem turystyki medycznej. Współpracuje z ośrodkami wczasowo – rehabilitacyjnymi i jest właścicielem Nadmorskiego Centrum Rehabilitacji „PIRAMIDA” w Darłówku nad morzem.

BORT „ALL-TOURIST” istnieje od 1984 roku i jest członkiem-założycielem POLSKIEJ IZBY TURYSTYKI.

 

BORT „ALL-TOURIST” organizuje:

Współpraca


Ośrodek Wczasowy “Manta”

Ośrodek Wczasowy „Manta w Pogorzelicy: Wielkim walorem naszego obiektu jest malownicze położenie wśród wysokich drzew sosnowego lasu, cicha i spokojna okolica oraz wspaniały, przesycony jodem mikroklimat. Ośrodek znajduje się około 450 metrów od morza. Manta oddaje do dyspozycji 2, 3 i 4 osobowe pokoje z balkonami, TV i pełnym węzłem sanitarnym. 

Na dużym, ogrodzonym terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci z elementami parku linowego, boiska sportowe i miejsce do wieczornych biesiad przy grillu. Oferujemy również sale do prowadzenia lekcji, oraz możliwość prowadzenia takowych w malowniczym klimacie i okolicy Ośrodka. Nowością 2017 roku jest namiot treningowy o wymiarach 12 x 8 metrów.


Dysponujemy salą zdolną pomieścić ok. 100 osób, pełnym zapleczem oraz profesjonalną kadrą do obsługi tego rodzaju imprez. Całodzienne wyżywienie o bardzo zróżnicowanym menu serwujemy w naszej jadalni śniadania i kolacje w formie bufetu a obiady serwowane.

Ośrodek Wczasowy „Piramida 2” 

Ośrodek Wczasowy „Piramida II” w Darłówku: Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z wypoczynku w „Ośrodku Wczasowo-Rehabilitacyjnym PIRAMIDA 2” w Darłówku. Obiekt usytuowany jest w malowniczej części miasta, wolnej od zgiełku a zarazem w bliskim sąsiedztwie plaży-350m oraz centrum kurortu – 500m. Dobra lokalizacja sprawia, iż jest to świetny punkt wypadowy na plażę oraz na wycieczki piesze i rowerowe . Ośrodek, otoczony jest zielenią, posiada wiele zacisznych miejsc do rozkoszowania się wypoczynkiem. Bezpłatny parking znajduje się na terenie obiektu.

Bogate zaplecze Ośrodka to: kawiarnia, świetlice, sale telewizyjne, fitness club, miejsce do zabaw i dyskotek, boisko wielofunkcyjne z kortem tenisowym i ścianą treningową, basen kąpielowy z podgrzewaną woda , solarium, hydromasaże, ściana wspinaczkowa, plac zabaw na rozległym zielonym terenie, parking na terenie ogrodzonym. Pokoje 2-3-4osobowe wyposażone są w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym.